Ana sayfa ÜrünlerDöner Mürekkep Püskürtmeli Gravür

CTS DOSUN Rotary Baskı Makinesi Tekstil, Lazer Yazıcı Gravür Makinesi

CTS DOSUN Rotary Baskı Makinesi Tekstil, Lazer Yazıcı Gravür Makinesi

  • CTS DOSUN Rotary Printing Machine Textile , Laser Printer Engraver High Precision
  • CTS DOSUN Rotary Printing Machine Textile , Laser Printer Engraver High Precision
  • CTS DOSUN Rotary Printing Machine Textile , Laser Printer Engraver High Precision
 • CTS DOSUN Rotary Printing Machine Textile , Laser Printer Engraver High Precision

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: DOSUN
  Sertifika: ISO9000
  Model numarası: İsteğe bağlı

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1Unit
  Ambalaj bilgileri: 60 gün
  Teslim süresi: 60 gün
  Ödeme koşulları: T/T
  Yetenek temini: 10 Set
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Malzeme: demir Boyutu: özelleştirilmiş
  DPI: 360dpi, 720dpi, 504dpi, 1016dpi isteğe bağlı ışık kaynağı: Lazer Diyot
  Güç: 1.5KW / 220V, 50HZ arabirim: USB
  Sıcaklık: Sıcaklık: 8 ~ 28 ℃, ortam: Sarı ışık
  Vurgulamak:

  rotary engravers

  ,

  rotary engraving machine

  CTS DOSUN Rotatif Baskı Makinesi Tekstil, Lazer Yazıcı Engraver Yüksek Hassasiyetli

  Kısa tanıtım

  2005 yılından bu yana, DOSUN UV-CTP (Ultra Violet- bilgisayardan plakaya) için çalışmalar yaptı ve geliştirdi. 5 yıldan fazla bir süredir, şirket nihayet, 2400 dpi çıkış devrimi olan UV-CTP'yi yurt içinde öncü konumda olan terfi etti. Inkjet Engraver üretiminde teknoloji ve uzun vadeli deneyim olan UV-FINATM Laser Engine'i kullanarak tüm tekstil baskı endüstrisi için DOSUN BLUE-ROTARY UV-Lazer Engraver'ı sunuyoruz.

  UV-FINATM Lazer Motoru teknolojisi, hassas emülsiyon kullanılarak, gravür teknolojisi temelde geleneksel teknolojiyle aynıdır, hassasiyet ve verimliliği arttırır.

  Charateristics

  • Lazerle doğrudan görüntülemenin UV teknolojisi, geleneksel UV'ye duyarlı emülsiyon yüzeyinde doğrudan görüntülenmektedir. Film ve mürekkep gerektirmediği için maliyeti düşük ve elverişli, çevre korumasıdır.
  • DOSUN UV-FINATM Lazer Motoru: 405nm lazer diyot, fiber nokta-matris, otomatik odaklama, ışık gücü dengeleme, sabit sıcaklık kontrolü vb. Gibi birkaç yüksek teknolojiyi entegre ederek, hassas hassasiyet 720dpi üretebiliyor.
  • Gelişmiş yüksek güçlü UV lazer ve fiber nokta matris kullanan BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver, gravür endüstrisinde en hızlı olanıdır.
  • Sabit sıcaklık kontrolünü kullanarak, makine normal oda sıcaklığı altında bir süre boyunca çalışabilir.
  • DOSUN PERFECTATM Donanım Platformu: Zengin, Katı, Doğru, Güvenilir. Zaman ve deneyimin kristalleşmesidir ve ulusal tekellerin çeşitli öğelerine sahiptir.
  • Otomatik odaklama sistemi, en iyi pozlama verimliliğini elde etmek için, lazer kullanım ömrünü artırmak için, lazer güç dengesini otomatik olarak ayarlayarak, lazer yoğunluğunu isteğe bağlı olarak ayarlayabilir.

  Çizim, Renk Ayrımı, Çıktı İşlemi

  advange

  • UV lazer kazıma “nihai” bir teknolojidir
  • UV lazer kazıma yarı iletken lazer kullanın, dalga boyu 405nm'dir, spektroskopide Ultra-Violet, bu yüzden de mavi lazer diyoruz. Şimdi, tekstil baskısının, kağıdın baskısının ve PCB'nin kazımaya duyarlı emülsiyonu, UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olarak UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olan kazıma duyarlı emülsiyonun en dalga boyu olanıdır;
  • UV lazer kazıma teknolojisi hızlı bir kazıma teknolojisidir. Kazıma hızı, güç boyutuna ve ışın yolu sayısına bağlıdır. DOSUN UV-FINA TM lazer motoru, baskı gravürü için 16 yol sağlayan 64 yol elde edebilir. Örneğin, 640mm / 1800mm ROTARY UV Lazer Engraver'in hızı 68 dakikaya ulaşabilir. / M olmalıdır.
  • UV lazer gravür teknolojisi hassas bir gravür teknolojisidir.
  • UV lazer kazıma, kağıt ofset baskıyı kullanan gerçek bir fotoğraf dağılma teknolojisidir, DOSUN UV-FINA TM Lazer Motoru,% 1 ~% 99'luk net noktayı göstererek, 0.01 mm'lik çizgi oluşturarak 2400dpi'ye ulaşabilir, sağlayabilir Baskı gravürü için 720dpi, “devam eden” nörojene (ofset plakası) üzerinde, 0.035 mm'lik bir hat üretebilir. Döner gravürün “devam etmeyen” nörojen olmadığından, şimdi, en yüksek mesh sayısı 195 mesh'dir, teoride, üretimde 0,13 mm için en küçük çizgiyi elde edebiliriz, imalatta genellikle 125 mesh kullanırız, ve 0.21 mm'lik en küçük çizgiyi elde edebiliriz (STORK Şirketi için Veri). Bu nedenle, DOSUN BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver'in çıktı hassasiyeti döner ekran gravür cihazlarından daha iyidir. Çıktı büyüklüğü için herhangi bir hassasiyeti sağlayabilir.
  • UV lazer kazıma düşük karbonlu, çevre koruma teknolojisidir.

  Düşük güç: 1.5

  Sarf malzemesi yok: Film, mürekkep, balmumu gerekmez

  Düşük maliyet: hassas emülsiyonun işlevi temelde gelenekselle aynıdır, fiyat da temelde aynıdır.

  • UV lazer kazıma “dost” bir kazıma teknolojisidir. Üretim işlemi yalnızca geleneksel işlemle aynı değildir, aynı zamanda daha da uygundur. Gravür görüntü sürecinde “uygun, pratik, güvenilir, gelişmiş” tasarım prensibine dayanarak, ekipman monitör ekranı, kullanım yardımı vb. Sağlar. Yazılım ve donanımı kullanarak, hepsi operasyonel çalışanlara “arkadaşça” bir tutum yansıtabilir.
  • Yüksek hızlı USB2.0 arayüzü ile. DOSUN gravür programı, tak ve çalıştır teknolojisine sahip bir yazıcı gibi kolayca takılabilir ve çalışabilir.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou dongcheng image techology co;ltd

  İlgili kişi: Ms. Maggie Shen

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler