Ana sayfa ÜrünlerEkran Makinasına Bilgisayar

Baskı Fabrikası ve Oyma Salonunda Ekran Makinelerine Dayanıklı Uv Bilgisayarı

Baskı Fabrikası ve Oyma Salonunda Ekran Makinelerine Dayanıklı Uv Bilgisayarı

  • Durable Uv Computer To Screen Machine For Printing Factory And Engraving Room
  • Durable Uv Computer To Screen Machine For Printing Factory And Engraving Room
  • Durable Uv Computer To Screen Machine For Printing Factory And Engraving Room
 • Durable Uv Computer To Screen Machine For Printing Factory And Engraving Room

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hangzhou
  Marka adı: DOSUN
  Sertifika: CE
  Model numarası: BFC 1532-64a

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
  Teslim süresi: 45 gün
  Ödeme koşulları: L / C, L / C, T / T, Batı Birliği
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Vurgulamak:

  rotary printing machine textile

  ,

  rotary screen engraving

  Baskı Fabrikası ve Oyma Salonunda Ekran Makinelerine Dayanıklı Uv Bilgisayarı

  2005 yılından bu yana, DOSUN UV-CTP (Ultra Violet- bilgisayardan plakaya) için çalışmalar yaptı ve geliştirdi. 5 yıldan fazla bir süredir, şirket nihayet, 2400 dpi çıkış devrimi olan UV-CTP'yi yurt içinde öncü konumda olan terfi etti. Inkjet Engraver üretiminde teknoloji ve uzun vadeli deneyim olan UV-FINATM Laser Engine'i kullanarak tüm tekstil baskı endüstrisi için DOSUN BLUE-ROTARY UV-Lazer Engraver'ı sunuyoruz.

  Charateristics

  • Lazerle doğrudan görüntülemenin UV teknolojisi, geleneksel UV'ye duyarlı emülsiyonun yüzeyinde doğrudan görüntülenmektedir. Film ve mürekkep gerektirmediği için maliyeti düşük ve elverişli, çevre korumasıdır.
  • DOSUN UV-FINATM Lazer Motoru: 405nm lazer diyot, fiber nokta-matris, otomatik odaklama, ışık gücü dengeleme, sabit sıcaklık kontrolü vb. Gibi birkaç yüksek teknolojiyi entegre ederek, hassas hassasiyet 720dpi üretebilir
  • Gelişmiş yüksek güçlü UV lazer ve fiber nokta matris kullanan BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver, gravür endüstrisinde en hızlı olanıdır.
  • Sabit sıcaklık kontrolünü kullanarak, makine normal oda sıcaklığı altında bir süre boyunca çalışabilir.
  • DOSUN PERFECTATM Donanım Platformu: Zengin, Katı, Doğru, Güvenilir. Zaman ve deneyimin kristalleşmesidir ve ulusal tekellerin çeşitli öğelerine sahiptir.
  • Otomatik odaklama sistemi, en iyi pozlama verimliliğini elde etmek için, lazer kullanım ömrünü artırmak için, lazer güç dengesini otomatik olarak ayarlayarak, lazer yoğunluğunu isteğe bağlı olarak ayarlayabilir.

  ortam

  • · Sıcaklık: 5 ~ 40 ℃
  • · Nem:% 30 ~ 80 (Yoğuşmasız)
  • · Aydınlatma: sarı ışık
  • · Elektrik Direnci: ≦ 4Ω
  • · Güç: 1.5KW / 220V, 50HZ

  Çizim, Renk Ayrımı, Çıktı İşlemi

  advange

  • UV lazer kazıma “nihai” bir teknolojidir
  • UV lazer kazıma yarı iletken lazer kullanın, dalga boyu 405nm'dir, spektroskopide Ultra-Violet, bu yüzden de mavi lazer diyoruz. Şimdi, tekstil baskısının, kağıdın baskısının ve PCB'nin kazımaya duyarlı emülsiyonu, UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olarak UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olan kazıma duyarlı emülsiyonun en dalga boyu olanıdır;
  • UV lazer kazıma teknolojisi hızlı bir kazıma teknolojisidir. Kazıma hızı, güç boyutuna ve ışın yolu sayısına bağlıdır. DOSUN UV-FINA TM lazer motoru, baskı gravürü için 16 yol sağlayan 64 yol elde edebilir. Örneğin, 640mm / 1800mm ROTARY UV Lazer Engraver'in hızı 68 dakikaya ulaşabilir. / M olmalıdır.
  • UV lazer gravür teknolojisi hassas bir gravür teknolojisidir.
  • UV lazer kazıma, kağıt ofset baskıyı kullanan gerçek bir fotoğraf dağılma teknolojisidir, DOSUN UV-FINA TM Lazer Motoru,% 1 ~% 99'luk net noktayı göstererek, 0.01 mm'lik çizgi oluşturarak 2400dpi'ye ulaşabilir Baskı gravürü için 720dpi, “devam eden” nörojene (ofset plakası) üzerinde, 0.035 mm'lik bir hat üretebilir. Döner gravürün “devam etmeyen” nörojen olmadığından, şimdi, en yüksek mesh sayısı 195 mesh'dir, teoride, üretimde 0,13 mm için en küçük çizgiyi elde edebiliriz, imalatta genellikle 125 mesh kullanırız, 0.21 mm'lik en küçük çizgiyi elde edebiliriz (STORK Şirketi için Veri). Bu nedenle, DOSUN BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver'in çıktı hassasiyeti döner ekran gravür cihazlarından daha iyidir. Çıktı büyüklüğü için herhangi bir hassasiyeti sağlayabilir.
  • UV lazer kazıma düşük karbonlu, çevre koruma teknolojisidir.

  Düşük güç: 1.5

  Sarf malzemesi yok: Film, mürekkep, balmumu gerekmez

  Düşük maliyet: hassas emülsiyonun işlevi temelde gelenekselle aynıdır, fiyat da temelde aynıdır.

  • UV lazer kazıma “dost” bir kazıma teknolojisidir. Üretim işlemi yalnızca geleneksel işlemle aynı değildir, aynı zamanda daha da uygundur. Gravür görüntü sürecinde “uygun, pratik, güvenilir, gelişmiş” tasarım prensibine dayanarak, ekipman monitör ekranı, kullanım yardımı vb. Sağlar. Yazılım ve donanımı kullanarak, hepsi operasyonel çalışanlara “arkadaşça” bir tutum yansıtabilir.
  • Yüksek hızlı USB2.0 arayüzü ile. DOSUN gravür programı, tak ve çalıştır teknolojisine sahip bir yazıcı gibi kolayca kurulup çalıştırılabilir.

  Rekabet avantajı:

  1. Yazılım da dahil olmak üzere tüm makine, Dosun kendimiz geliştirdik. Başka desteğe gerek yok. (görüntü yazılımı başka bir firmadan değiştirir, çalıştırmanın zor olduğunu ve dosun'un çok kolay olduğunu göreceksiniz)
  2. Servis ekibi, Çin'de olgun servis ekibimiz var. Ayrıca yerel servis hizmetimizden Ajan. Ne zaman bir problemle karşılaştıysan, zamanında sana ulaşıyoruz.
  3. Yüksek hassasiyetli raf aktarma tasarımının kullanılması, gravür işleminden sonra hızlıca başlangıç ​​ucuna geri dönün. Kolay montaj, sınırsız ekran uzunluğu.
  4. Çin Akademi bilimlerinin Akademik Bölümleri tarafından geliştirilen mercek. Dengeleme guild rayı, 400mm t-2500mm arasında olduğundan, tamamen otomatik ayarlandığından emin olun. Ve 1-100 mm arasında hata. (Bildiğimiz gibi, Image iki nokta yazdıramaz. Yazılımları, çıktı aldıklarında nokta büyütür. Bu yüzden bu tür ince tasarımlar iyi basamazlar)
  5. Kapak isteğe bağlıdır. Müvekkillerimin çoğu kolayca çalışan, kapaksız olanı sever.
  6. Ve dünyaca ünlü markayı kullandığımız tüm önemli parçalar, eğer bu kadar düşük fiyat varsa, sadece Çin yerel markasını kullanmalılar.
  7. Paralel kılavuz rayı, profesyonel montaj ölçümü ve kontrolünü benimsemek, rayın 20um içindeki düzlük toleransını sağlamak ve yüksek görüntüleme kalitesini sağlamak.
  8. 360,720, dpi, isteğe bağlı.
  9. Diyot yolları 32,48,64,128 isteğe bağlı.
  10. Japonya'dan yüksek hassasiyetli kodlayıcı.

  Kontrast

  ekipman tüketilir kalite hız maliyet Maliyeti koru Kapsamlı maliyet
  Görüntü-setter Film Daha yüksek Yavaş En yüksek Düşük En yüksek
  Wasjet Balmumu Orta Orta Daha yüksek Daha yüksek Daha yüksek
  Mürekkep Püskürtmeli Mürekkep Orta Orta Orta Orta Düşük

  CO 2

  Lazer Oymacılığı

  Yok En yüksek Düşük Düşük En yüksek En yüksek
  UV Lazer Engraver Yok En yüksek Hızlı Düşük Düşük Düşük

  İletişim bilgileri
  Hangzhou dongcheng image techology co;ltd

  İlgili kişi: Ms. Maggie Shen

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler