Ana sayfa ÜrünlerBaskı Öncesi Baskı Ekipmanları

Otomatik Hızlı ve İnce Baskı Öncesi Baskı Ekipmanları, Tekstil Kazıma Makinesi

Otomatik Hızlı ve İnce Baskı Öncesi Baskı Ekipmanları, Tekstil Kazıma Makinesi

  • Automatice Fast And Fine Prepress Printing Equipment , Textile Engraving Machine
  • Automatice Fast And Fine Prepress Printing Equipment , Textile Engraving Machine
  • Automatice Fast And Fine Prepress Printing Equipment , Textile Engraving Machine
  • Automatice Fast And Fine Prepress Printing Equipment , Textile Engraving Machine
 • Automatice Fast And Fine Prepress Printing Equipment , Textile Engraving Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: DOSUN
  Sertifika: Ce
  Model numarası: BRC 2500 BRC 3000 BRC 3500

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
  Teslim süresi: 60 gün
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: Bir ay 20 birim
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Vurgulamak:

  prepress ctp

  ,

  prepress machinery

  Otomatik ve Hızlı Uv Lazer Gravür Makinesi, Tekstil Gravür Makinesi

  Kısa tanıtım

  2005 yılından bu yana, DOSUN UV-CTP (Ultra Violet- bilgisayardan plakaya) için çalışmalar yaptı ve geliştirdi. 5 yıldan fazla bir süredir, şirket nihayet, 2400 dpi çıkış devrimi olan UV-CTP'yi yurt içinde öncü konumda olan terfi etti. Inkjet Engraver üretiminde teknoloji ve uzun vadeli deneyim olan UV-FINATM Laser Engine'i kullanarak tüm tekstil baskı endüstrisi için DOSUN BLUE-ROTARY UV-Lazer Engraver'ı sunuyoruz.

  UV-FINATM Lazer Motoru teknolojisi, hassas emülsiyon kullanılarak, gravür teknolojisi temelde geleneksel teknolojiyle aynıdır, hassasiyet ve verimliliği arttırır.

  Charateristics

  • Lazerle doğrudan görüntülemenin UV teknolojisi, geleneksel UV'ye duyarlı emülsiyon yüzeyinde doğrudan görüntülenmektedir. Film ve mürekkep gerektirmediği için maliyeti düşük ve elverişli, çevre korumasıdır.
  • DOSUN UV-FINATM Lazer Motoru: 405nm lazer diyot, fiber nokta-matris, otomatik odaklama, ışık gücü dengeleme, sabit sıcaklık kontrolü vb. Gibi birkaç yüksek teknolojiyi entegre ederek, hassas hassasiyet 720dpi üretebiliyor.
  • Gelişmiş yüksek güçlü UV lazer ve fiber nokta matris kullanan BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver, gravür endüstrisinde en hızlı olanıdır.
  • Sabit sıcaklık kontrolünü kullanarak, makine normal oda sıcaklığı altında bir süre boyunca çalışabilir.
  • DOSUN PERFECTATM Donanım Platformu: Zengin, Katı, Doğru, Güvenilir. Zaman ve deneyimin kristalleşmesidir ve ulusal tekellerin çeşitli öğelerine sahiptir.
  • Otomatik odaklama sistemi, en iyi pozlama verimliliğini elde etmek için, lazer kullanım ömrünü artırmak için, lazer güç dengesini otomatik olarak ayarlayarak, lazer yoğunluğunu isteğe bağlı olarak ayarlayabilir.

  ortam

  • · Sıcaklık: 5 ~ 40 ℃
  • · Nem:% 30 ~ 80 (Yoğuşmasız)
  • · Aydınlatma: sarı ışık
  • · Elektrik Direnci: ≦ 4Ω
  • · Güç: 1.5KW / 220V, 50HZ

  Çizim, Renk Ayrımı, Çıktı İşlemi

  advange

  • UV lazer kazıma “nihai” bir teknolojidir
  • UV lazer kazıma yarı iletken lazer kullanın, dalga boyu 405nm'dir, spektroskopide Ultra-Violet, bu yüzden de mavi lazer diyoruz. Şimdi, tekstil baskısının, kağıdın baskısının ve PCB'nin kazımaya duyarlı emülsiyonu, UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olarak UV'ye duyarlı emülsiyonun aynısı olan kazıma duyarlı emülsiyonun en dalga boyu olanıdır;
  • UV lazer kazıma teknolojisi hızlı bir kazıma teknolojisidir. Kazıma hızı, güç boyutuna ve ışın yolu sayısına bağlıdır. DOSUN UV-FINA TM lazer motoru, baskı gravürü için 16 yol sağlayan 64 yol elde edebilir. Örneğin, 640mm / 1800mm ROTARY UV Lazer Engraver'in hızı 68 dakikaya ulaşabilir. / M olmalıdır.
  • UV lazer gravür teknolojisi hassas bir gravür teknolojisidir.
  • UV lazer kazıma, kağıt ofset baskıyı kullanan gerçek bir fotoğraf dağılma teknolojisidir, DOSUN UV-FINA TM Lazer Motoru,% 1 ~% 99'luk net noktayı göstererek, 0.01 mm'lik çizgi oluşturarak 2400dpi'ye ulaşabilir, sağlayabilir Baskı gravürü için 720dpi, “devam eden” nörojene (ofset plakası) üzerinde, 0.035 mm'lik bir hat üretebilir. Döner gravürün “devam etmeyen” nörojen olmadığından, şimdi, en yüksek mesh sayısı 195 mesh'dir, teoride, üretimde 0,13 mm için en küçük çizgiyi elde edebiliriz, imalatta genellikle 125 mesh kullanırız, ve 0.21 mm'lik en küçük çizgiyi elde edebiliriz (STORK Şirketi için Veri). Bu nedenle, DOSUN BLUE-ROTARY UV Lazer Engraver'in çıktı hassasiyeti döner ekran gravür cihazlarından daha iyidir. Çıktı büyüklüğü için herhangi bir hassasiyeti sağlayabilir.
  • UV lazer kazıma düşük karbonlu, çevre koruma teknolojisidir.

  Düşük güç: 1.5

  Sarf malzemesi yok: Film, mürekkep, balmumu gerekmez

  Düşük maliyet: hassas emülsiyonun işlevi temelde gelenekselle aynıdır, fiyat da temelde aynıdır.

  • UV lazer kazıma “dost” bir kazıma teknolojisidir. Üretim işlemi yalnızca geleneksel işlemle aynı değildir, aynı zamanda daha da uygundur. Gravür görüntü sürecinde “uygun, pratik, güvenilir, gelişmiş” tasarım prensibine dayanarak, ekipman monitör ekranı, kullanım yardımı vb. Sağlar. Yazılım ve donanımı kullanarak, hepsi operasyonel çalışanlara “arkadaşça” bir tutum yansıtabilir.
  • Yüksek hızlı USB2.0 arayüzü ile. DOSUN gravür programı, tak ve çalıştır teknolojisine sahip bir yazıcı gibi kolayca kurulup çalıştırılabilir.

  Rekabet avantajı:

  1. Yazılım da dahil olmak üzere tüm makine, Dosun kendimiz geliştirdik. Başka desteğe gerek yok. (görüntü yazılımı başka bir firmadan değiştirir, çalıştırmanın zor olduğunu ve dosun'un çok kolay olduğunu göreceksiniz)
  2. Servis ekibi, Çin'de olgun servis ekibimiz var. Ayrıca yerel servis hizmetimizden Ajan. Ne zaman bir problemle karşılaştıysan, zamanında sana ulaşıyoruz.
  3. Yüksek hassasiyetli raf aktarma tasarımının kullanılması, gravür işleminden sonra hızlıca başlangıç ​​ucuna geri dönün. Kolay montaj, sınırsız ekran uzunluğu.
  4. Çin Akademi bilimlerinin Akademik Bölümleri tarafından geliştirilen mercek. Dengeleme guild rayı, 400mm t-2500mm arasında olduğundan, tamamen otomatik olarak ayarlandığından emin olun. Ve 1-100 mm arasında hata. (Bildiğimiz gibi, Image iki nokta yazdıramaz. Yazılımları, çıktı aldıklarında nokta büyütür. Bu yüzden bu tür ince tasarımlar iyi basamazlar)
  5. Kapak isteğe bağlıdır. Müvekkillerimin çoğu kolayca çalışan, kapaksız olanı sever.
  6. Ve dünyaca ünlü markayı kullandığımız tüm önemli parçalar, eğer bu kadar düşük fiyat varsa, sadece Çin yerel markasını kullanmalılar.
  7. Paralel kılavuz rayı, profesyonel montaj ölçümü ve kontrolünü benimsemek, rayın 20um içindeki düzlük toleransını sağlamak ve yüksek görüntüleme kalitesini sağlamak.
  8. 360,720, dpi, isteğe bağlı.
  9. Diyot yolları 32,48,64,128 isteğe bağlı.
  10. Japonya'dan yüksek hassasiyetli kodlayıcı.

  Kontrast

  ekipman tüketilir kalite hız maliyet Maliyeti koru Kapsamlı maliyet
  Görüntü-setter Film Daha yüksek Yavaş En yüksek Düşük En yüksek
  Wasjet Balmumu Orta Orta Daha yüksek Daha yüksek Daha yüksek
  Mürekkep Püskürtmeli Mürekkep Orta Orta Orta Orta Düşük

  CO 2

  Lazer Oymacılığı

  Yok En yüksek Düşük Düşük En yüksek En yüksek
  UV Lazer Engraver Yok En yüksek Hızlı Düşük Düşük Düşük

  Diğer markalarla karşılaştır

  Image ve Çin'deki diğer markalarla karşılaştırın

  • Yazılım da dahil olmak üzere tüm makine, Dosun kendimiz geliştirdik. Başka desteğe gerek yok. (görüntü yazılımı başka bir firmadan değiştirir, çalıştırmanın zor olduğunu ve dosun'un çok kolay olduğunu göreceksiniz)
  • Servis ekibi, Çin'de olgun servis ekibimiz var. Ayrıca yerel servis hizmetimizden Ajan. Ne zaman bir problemle karşılaştıysan, zamanında sana ulaşıyoruz.
  • Yüksek hassasiyetli raf aktarma tasarımının kullanılması, gravür işleminden sonra hızlıca başlangıç ​​ucuna geri dönün. Kolay montaj, sınırsız ekran uzunluğu.
  • Çin Akademi bilimlerinin Akademik Bölümleri tarafından geliştirilen mercek. Dengeleme guild rayı, 400mm t-2500mm arasında olduğundan, tamamen otomatik olarak ayarlandığından emin olun. Ve 1-100 mm arasında hata. (Bildiğimiz gibi, Image iki nokta yazdıramaz. Yazılımları, çıktı aldıklarında nokta büyütür. Bu yüzden bu tür ince tasarımlar iyi basamazlar)
  • El ile ve elektrik ile punta, varsayılan elektrik.
  • Ve dünyaca ünlü markayı kullandığımız tüm önemli parçalar, eğer bu kadar düşük fiyat varsa, sadece Çin yerel markasını kullanmalılar.
  • 400mm ila 2500mm arasındaki seçimi tekrarlayın, hepsini bir araya getirin. Lens güvenli çarpışma önleme sistemi ile mevcut tekrarı akıllıca tanımlayın, doğru baskı aldığınızdan emin olun.
  • Paralel kılavuz rayı, profesyonel montaj ölçümü ve kontrolünü benimsemek, rayın 20um içindeki düzlük toleransını sağlamak ve yüksek görüntüleme kalitesini sağlamak.
  • Döndürme servo motor veya genel asenkron motor, geniş hız aralığı, termal pater ile test edin.
  • Su soğutma ve yarı iletken soğutma sistemi, isteğe bağlı.
  • İsteğe bağlı olarak 360,720,1440,508,1016 dpi.
  • Diyot yolları 16,24,32 isteğe bağlı.
  • Japonya'dan yüksek hassasiyetli kodlayıcı.

  Servisimiz

  ♥ Cevabınız 12 saat içinde cevap verilecektir.

  ♥ hızlı teslimat süresi ve sonrası servis iyi.

  ♥ yüksek kalitede örnek olarak seri üretim tutmak

  ♥ Yük iletici: daha hızlı, daha güvenli ve kullanışlı.

  ♥ iyi fabrika çıkış fiyatı.

  ♥ Gönderdikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir ürünleri sizin için izleyeceğiz. Malları aldığınızda, test edin ve bana geri bildirimde bulunun. Sorunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin, sizin için çözme yolu sunacağız.

  SSS

  S: Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?

  C: Biz üreticiyiz ve aynı zamanda tüm arkadaşlara iş çözümü sunuyoruz.

  S: Ne zaman fiyat alabilirim?

  C: Soruşturmanızı aldıktan sonra genellikle 24 saat içinde teklif veririz. Çok acil iseniz, lütfen

  soruşturma önceliğinizi dikkate almamız için bizi arayın veya e-postanızda bize bildirin.

  S: Kalite belgeniz var mı?

  A: Evet biz ISO, CE, SGS vb.

  S: nasıl teslim süresi?
  A: Genellikle, peşin ödeme aldıktan sonra 20 ~ 30 gün sürer. Belirli teslimat süresi bağlıdır
  öğeleri ve sipariş miktarını.

  S: Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
  A: Evet, teslimattan önce% 100% test var

  Q: teslimat şartları nedir?
  A: EXW, FOB, CFR, CIF.

  S: Ödeme koşulları, kabul ettiğiniz ticaret koşulları nedir?
  A: T / T mevduat olarak% 30 ve teslimattan önce% 70. Size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz
  bakiyeyi ödemeden önce.

  S: Diğer malları satın almak için bize yardımcı olabilir misiniz?

  C: Elbette, sizin için çalışmak ve mal kalitesini kontrol etmek bizim için bir onurdur.

  S: İşimizi nasıl uzun vadeli ve iyi ilişki kurarsınız?
  A: 1 arasındadır. Müşterilerimize fayda sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyat tutuyoruz;
  2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı gösterir, içtenlikle iş yapar ve onlarla arkadaş oluruz.
  nereden geldikleri önemli değil.


  S: Makinenin yedek parçaları kırılırsa nereden bulabilirim?

  C: Size savunmasız olan yedek parçaları ve dişli kutusu gibi bazı kritik parçaları vereceğiz, kalitemiz iyi, bir yıl içinde kırılması durumunda sizi ücretsiz göndereceğiz.

  S: Kullanımı kolay mı?

  C: Makinemiz kararlı ve kullanımı kolay bir adam tarafından gerçekleştirilir, ne yaptığınız sadece jumbo rulo kağıdını yüklemek, makineyi çalıştırmak ve kağıdı kesmek gibi bazı temel şeyleri öğrenmektir.

  Size manuel ve videolu olarak göndereceğiz, kendi kendinize daha fazla şey öğrenmek için fabrikamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz ve eğer bir şeyler ters giderse, bizi arayabilir, görüntülü sohbet edebilir, bize e-posta gönderebilirsiniz. 36 saat içinde çözüm vereceğiz.

  S: Nasıl çalıştırılacağımı bilmiyorsam, nasıl kurulum ve eğitim alabilirim?

  A: Bizim mühendis gerektiği gibi yurtdışına dağıtılabilir.

  Servis grubunda deneyimli bir kadroya sahibiz, mühendisimiz yaklaşık 1 hafta montaj ve eğitim için fabrikanıza gidebilir. Tüm yiyecek, otel ve uçak bileti masraflarını karşılamalısınız.

  S: Makinede herhangi bir sorun varsa, nasıl çözebilirim?

  C: Öncelikle, çevrimiçi hizmetimiz var, gönderdikten ve sorundan sonra çözüm üreteceğiz, eğer kendiniz çözebilirseniz, adım adım size prosedürü vereceğiz, msg, resim, ses veya video ile çözmeyi öğretin normalde video konuşmada iyiyiz ve en başarılı yöntem. Sorunlu herhangi bir elektronik parça varsa (yanlış işlem değil), bir yıl garanti kapsamında değiştirme için yeni parçalar göndereceğiz. Yük veya hava asansörü.

  S: Kalitenizi garanti edebilir misiniz?

  A: Tabii ki. Biz üretim fabrikasıyız. Daha da önemlisi,

  itibarı. En iyi kalite her zaman ilkemizdir. Üretimimizden emin olabilirsiniz

  tamamen.

  Garanti

  Satıcı, ürünler için 18 ay garanti veriyor.

  Bu süre zarfında, satıcı kaliteye bağlı olarak arızalı parçaların maliyetini karşılayacak ve parçaları gönderecek

  kurye.

  Ancak navlun ücreti alıcı tarafından ödenmelidir.

  Ek olarak, eğer hatalı parçalar alıcının uygunsuz kullanımı ile ortaya çıkarsa, satıcı ücretsiz tedarik etmeyecektir.

  paketleme Detayları

  Paket düşük fiyat termal ctp plaka baskı makinesi
  1. ahşap kutu içinde makine.
  2. Alet kutusunu parçalara ayırın.
  3. Herhangi bir özel gereksinim varsa, istendiği gibi paketleyeceğiz.
  4. ders kitapları
  5. operasyon için video

  İletişim bilgileri
  Hangzhou dongcheng image techology co;ltd

  İlgili kişi: Ms. Maggie Shen

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler